Barbara Olech
Barbara Olech
Barbara Olech

Barbara Olech


Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2001 roku w studiu tańca "Danselen" i nie potrafi powiedzieć, kiedy taniec stał się jej największą pasją. Obecnie związana jest ze studiem Street Dance Academy, reprezentując zespół SUPER 6 oraz agencję SDA Artistic Agency. Regularnie szkoli się i rozwija w wielu tanecznych technikach zaczynając od hip-hopu, lockingu, wackingu przez balet, jazz aż po szeroko rozumianą choreografię. Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce jak i na świecie: Los Angeles (Debbie Reynolds, Movement Lifestyle), Londyn pod okiem największych tanecznych gwiazd.

W swoim tanecznym dorobku posiada: wielokrotny udział w zawodach (np. zwycięzca polskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Blackpool, II miejsce World Of Dance w Berlinie); współpracę jako tancerka i choreograf dla: Honey (MTV), Grupy Operacyjnej, Joanny Kwaśnik, Pauli Marciniak, Jennie Tran (Los Angeles); udział w eventach tanecznych takich ja: One Year To Go oraz spektaklach: 'Pamiętnik', 'Przemijanie', 'Opowieści Arturiańskie' (Ginewra), projekt Follow Your Dreams oraz wiele innych.

Basia realizuje się jako instruktor i choreograf prowadząc regularne zajęcia w SDA oraz grupy: Kogiel Mogiel, Bubble Gang oraz wspólnie z Michałem 'Wisienem' Czyżewskim Ladies Crew. Na swoich zajęciach motywuje do pracy jednocześnie starając się łączyć naukę z dobrą zabawą i pozytywną energią. Oprócz tego wielokrotnie była zapraszana na warsztaty w Polsce (np. Częstochowa, Toruń) oraz zagranicą (Białoruś, Włochy, Anglia). Bierze udział w projekcie Eurhop dance lab, organizując warsztaty w Polsce oraz prowadząc zajęcia na terenie Europy. Miała również okazję sprawdzić się jako sędzia podczas m.in. 'Krotoszyńskich talentów','Dragnia przestrzeni'. Do jej ostatnich osiągnięć należy udział w spektaklach "Mistrz i Małgorzata" w choreografii Jarosława Stańka oraz 'Ścigając zło' i 'Nine' w teatrze muzycznym Capitol. Basia posiada ogromną energię i nigdy się nie poddaje, jest niezwykle ambitna i swoją pasją zaraża wszystkich dookoła.
Podążaj z nami!

  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Google+